Головна-ТОР3

Традиції юридичного факультету

Зимова казка на юридичному факультеті

Традиція проведення Віденських балів у Сумському національному аграрному університеті міцнішає з кожним роком.

Вже другий рік поспіль на юридичному факультеті СНАУ проходить корпоративний бал «Зимова казка», який відбувся 2 грудня 2017 року. Свято, де панували вишукані манери, витонченість і стиль, вдало поєднуючись з веселощами та жартівливими іграми. Крім викладачів та студентів юридичного факультету, його учасниками стали викладачі та студенти Путивльського коледжу СНАУ та Сумського коледжу СНАУ.

Програма була насиченою та динамічною: вальси, польки, бельгійка, майстер-класи від розпорядника балу, керівника АСБТ «Свей» Юрія Сергеєва, жваві, рухливі ігри, – все це створювало неповторну атмосферу свята. Упродовж вечора учасники могли взяти участь у підсумковому голосуванні за претендентів на звання «Кращий студент року на юридичному факультеті». До півфіналу вийшли 7 кандидатів – Інна Гримайло, Богдан Пинчук, Максим Березін, Кирило Сидоренко, Валерій Салата, Дар’я Федоренко, Марія Корявська. Це студенти, що найкраще проявили себе у різних сферах студентської діяльності – від наукової до спортивної та громадської. Всі вони – вже переможці, зазначила декан юрфаку Світлана Запара, вручаючи студентами подяки та премії. А за результатами голосування абсолютним переможцем конкурсу стала  Інна Гримайло, з чим ми її й вітаємо! Також, вперше обрали  Короля та Королеву балу. Ними стали Антон Триножко та Інеса Кириленко.

Напевне, всі, кому пощастило того вечора стати учасниками балу, надовго запам’ятають унікальну атмосферу дружби, позитиву, креативності та взаємоповаги, що панувала у залі. Але варто зазначити, що для юридичного факультету це не щось особливе, а норма життя – саме так щоденно вчаться і працюють студенти й викладачі юрфаку, і це, безумовно, заслуга декана – доктора юридичних наук, професора, чарівної стильної леді Світлани Запари.