Події на факультеті

Гала-концерт конкурсу першокурсників «Зустрічайте: це-ми!»

40-й конкурс художньої творчості першокурсників «Зустрічайте: це – ми!» завершився 9 листопада 2017 року яскравим гала-концертом у Молодіжно-розважальному центрі СНАУ. У цьому році всі ми святкували 40-річчя СНАУ, а оскільки конкурс проводився ще з самого початку створення нашого вишу, то й виходить, що він теж є ювілейним.

Як зазначив проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Валерій Жмайлов, студент тільки тоді по-справжньому стає студентом, коли з ним відбудуться три речі: він стане учасником конкурсу першокурсників, відсвяткує День студента і залишиться студентом, ну й зрештою складе першу сесію. Жарт, звісно, але ж пам’ятаємо, що в кожному жарті є частка жарту, все інше – правда! :) Тож перший етап, а саме участь у конкурсі, наші першокурсники вже пройшли, і варто відзначити, що зробили це вони просто блискуче!

Яскравими зірками цього вечора стали ведучі Анастасія Комендантова і Максим Герасименко: вільно й невимушено почувалися на сцені, запалювали зал своїми експромтами, робили цікаві дотепні підводки до кожного номеру, отримуючи просто шквал аплодисментів та посмішок! Програма була доволі насиченою – більше 20 номерів різних жанрів, але пройшов концерт, як то кажуть, на одному диханні, – настільки видовищними й професійними були номери – хореографічні, вокальні, інструментальні, настільки щирими – емоції артистів і глядачів. До останнього тримали інтригу: а хто ж таки став переможцем?

Тож, якщо ви не були цього вечора на концерті, але хочете дізнатися, які номери були визнані кращими та який факультет став переможцем, ми вам зараз і розкажемо.

Отже, результати конкурсу:

У номінації «Вокал: соло»

За ІІІ місце дипломом та подарунком нагороджується:

  • Луцай Владислав, студент юридичного факультету;
  • Сергійчик Анастасія, студентка біолого-технологічного факультету.

За ІІ місце нагороджується:

  • Стадніченко Людмила, студентка факультету економіки і менеджменту;
  • Черненко Інна, студентка факультету ветеринарної медицини;

А переможцями у номінації «Вокал: соло» стають Пономаренко Ярослав, студент юридичного факультету, Герасименко Максим, студент факультету економіки і менеджменту та Бабич Ліна, студентка факультету економіки і менеджменту.

У номінації «Вокал: дует» за ІІ місце нагороджуються студентки факультету агротехнологій та природокористування Рубін Євгенія та Пяткіна Олена.

А переможцями у цій номінації стає дует з факультету економіки і менеджменту у складі Коваленко Діани та Матемадомбо Тінаше.

Переможцями у номінації «Вокал: тріо» стають студентки біолого-технологічного факультетк Цюх Інна, Галета Діана та Сергійчик Анастасія.

У номінації «Сучасна хореографія» ІІІ місце вибороли:

-                     студентки факультету агротехнологій та природокористування за композицію «Хіп-хоп»;

-                     та студентки факультету економіки та менеджменту за композицію «Хіп-хоп».

За ІІ місце нагороджуються:

-                     студенти юридичного факультету за композицію «Круче всех»;

-                     дует у складі студентів біолого-технологічного факультету Смолового Михайла та Легуши Сабіни за композицію «Зародження людства»

А переможцями у номінації «Сучасна хореографія» стають:

-                     студентки факультету ветеринарної медицини за композицію «За лісами, горами».

-                     та іноземні студенти факультету економіки та менеджменту

У номінації «Бальна хореографія» за ІІ місце нагороджуються студенти юридичного факультету за композицію «Віденський бал».

За І місце у цій номінації нагороджуються студенти факультету агротехнологій та природокористування за композицію «Мелодії осені».

За ІІІ місце у номінації «Народна хореографія» нагороджуються студенти юридичного факультету за композицію «Смерека».

За ІІ місце нагороджуються студенти біолого-технологічного факультету за композицію «Хава-нагіла».

Переможцем у номінації «Народна хореографія» стає студентка будівельного факультету Вероніка Тодиренко за композицію «Східний танок».

У номінації «Інструментальний жанр» за ІІ місце нагороджується студент будівельного факультету Лева Андрій.

А переможцем у цій номінації стає Прийменко Ярослав, студент будівельного факультету.

У номінації «Вокально-інструментальний жанр» перемогу отримує тріо у складі студентів факультету агротехнологій та природокористування Пономарьова Ігоря, Рубін Євгенії, Бєлік Миколи.

У номінації «Художнє читання» за зайняте І місце нагороджуються:

-                     Козел Валерія, студентка факультету харчових технологій;

-                     Московко Владислав, студент інженерно-технологічного факультету;

-                     Жабчик Анна, студентка будівельного факультету.

У номінації «Оригінальний жанр: КВН» за ІІІ місце нагороджується команда КВК «Колишні абітурієнти» факультету харчових технологій.

За ІІ місце нагороджуються:

-                     Команда «Перші на відрахування» факультету агротехнологій та природокористування;

-                     та команда «П’ять з плюсом» факультету ветеринарної медицини.

А перемогу отримує команда «Юрфаковские чаечки» юридичного факультету.

У номінації «Оригінальний жанр: стенд-ап» перемогу отримує Матузка Сергій, студент будівельного факультету.

У номінації «Оригінальний жанр» за І місце за композицію «Кубік Рубіка» нагороджується Прийменко Ярослав, студент будівельного факультету.

У номінації «Кращий ведучий» переможцями стали:

-                     студенти біолого-технологічного факультету Жук Каріна, Банько Максим, Ярош Рустам;

-                     студенти факультету харчових технологій Чепіжник Марк, Працков Вадим;

-                     та студенти факультету економіки і менеджменту Герасименко Максим та Комендантова Анастасія.

За активну участь у конкурсі «Зустрічайте: це – ми!»  подяка оголошується:

-                     факультету харчових технологій;

-                     факультету ветеринарної медицини;

-                     будівельному факультету;

-                     інженерно-технологічному факультету.

Настав час назвати факультети-переможці конкурсу першокурсників.

Отже, почесне ІІІ місце вибороли студенти біолого-технологічного факультету.

ІІ місце вибороли студенти факультету агротехнологій та природокористування.

І почесне місце отримують студенти юридичного факультету!

А диплом Гран-прі та кубок переможця 40-го конкурсу першокурсників «Зустрічайте: це – ми!» отримують студенти факультету економіки та менеджменту. Крім цього, переможці отримують сертифікат на 1000 гривень від нашого партнера Інтернет-магазину «КомпСервіс».