Події на факультеті

Студенти юрфаку СНАУ – переможці конкурсу творчих та наукових робіт Прокуратури Сумської області

Прокурор Сумської області нагородив студентів-переможців  конкурсу творчих та наукових робіт

Генеральний прокурор України Юрій Луценко та Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич у жовтні 2017 року підписали спільний наказ «Про співпрацю та комунікацію між відомствами», який передбачає залучення прокурорів до проведення правоосвітніх навчань школярів та студентів, а також оголошення щорічних конкурсів творчих та наукових робіт на теми прокурорсько-слідчої діяльності серед студентів.
Студентам було запропоновано дві теми для конкурсних робіт: «7 кроків до покращення роботи прокурора» та «7 кроків прокурора назустріч суспільству». На Сумщині студенти ВУЗів, які навчаються за спеціальністю «право», подали на конкурс 20 робіт, серед яких комісією у складі співробітників прокуратури та ВУЗів визначено переможців.
У категорії «7 кроків до покращення роботи прокурора» 3 місце вибороли Колос Вікторія та Огієнко Анастасія (ХНУВС), 2 місце – Тимошенко Олена (СумДУ), 1 місце – Гримайло Інна (СНАУ).
У категорії «7 кроків прокурора назустріч суспільству» 3 місце здобув Пинчук Богдан (СНАУ), 2 місце – Мамай Алла та Цукан Сергій (ХНУВС), 1 місце – Кубишкін Дмитро (ХНУВС).
Сьогодні, 18 грудня 2017 року, прокурор Сумської області Віталій Матвійчук нагородив переможців першого конкурсу творчих і наукових робіт та вручив студентам дипломи. «Вдячний Вам за активну участь у конкурсі. Ви – креативне молоде покоління, талановиті та творчі. Своє майбутнє пов’язали з юриспруденцією. Зараз правоохоронна система переживає не найкращі часи, однак на той час, коли ви закінчите ВУЗи, переконаний, все зміниться на краще. Тож бажаю вам натхнення та удачі. Нехай кожен із вас знайде свою правильну дорогу в житті», – заначив очільник прокуратури, вітаючи студентів.
Усі учасники конкурсу отримали на згадку сувеніри.