Події на факультеті

Студенти юридичного факультету стали випускникам

15 лютого – це водночас радісний і сумний день для студентів юридичного факультету, адже саме сьогодні вони стали магыстрами. Звісно, це означає, що роки, витрачені на юридичному факультеті, не пройшли марно, але разом із тим день випускного – це день прощання. Екзамени, захист диплому та переживання тепер уже залишилися позаду для новоспечених юристів, тепер їм залишається лише відгуляти випускний.

Традиційно дипломи магістрів юристам вручав ректор Сумського національного університету Володимир Іванович Ладика, який дав студентам напуття, наголосивши на тому, що вони повинні завжди пам’ятати про те, що потрібно працювати на благо рідної держави та не забувати університет, який дав їм освіту та дорогу у життя. Сподіваємося, що слова нашого ректора почув та зрозумів кожен випускник, адже зараз для України настали доволі скрутні часи.

Крім того, випускників поздоровила декан юридичного факультету Світлана Іванівна Запара та виразила своїм уже колишнім студентам теплі та добрі побажання. Настоятель храму Святої мучениці Валентини, протоієрей Миколай Поліщук благословив випускників, поздоровив їх та виразив надію, що в важкі для країни часи кожен зможе прислухатися до власного серця та прийняти правильне рішення стосовно подальшого життя.

Що ж, можемо побажати випускникам юридичного факультету ніколи не збиватися з життєвого шляху, завжди перебувати у гармонії з собою та мати сили і наснагу для здійснення поставлених цілей. Завжди розвивайтеся, будьте спраглими до знань і робіть добрі вчинки, і тоді життя буде для вас радісним та щасливим.