Головна-ТОР3
    new_img875694

Відкриття нової спеціальності «Міжнародне право» із навчанням англійською мовою!

Можливість навчання за унікальною для м. Суми спеціальністю «Міжнародне право»

У цьому році відкрито набір на нову престижну спеціальність «Міжнародне право», навчання на якій передбачено англійською мовою. Цей результат багаторічної праці щодо створення кадрового та методичного сучасного забезпечення цієї спеціальності.

Кафедра міжнародних відносин забезпечує  підготовку конкурентоздатних фахівців зі спеціальності «Міжнародне право», кваліфікація: юрист, фахівець з міжнародного права. Фахівці з міжнародного права володіють поглибленими знаннями з міжнародного публічного права, міжнародного приватного права та права Європейського Союзу.

Юрист-міжнародник є особливо конкурентноздатним спеціалістом, здатний самостійно аналізувати та досліджувати актуальну проблематику міжнародного права, здійснювати юридичний переклад, підготовку документів англійською мовою.  Навчання праву англійською мовою створює унікальну пропозицію якісної мовної (лінгвістичної) підготовки та цікавої професії. Навчання на цій спеціальності посилюється можливостями молодіжного обміну, семестрального навчання міжнародному праву у європейських ВИШах за кошти міжнародних програм.
Ці можливості відкривають нові горизонти. Адже юрфак СНАУ – це перевага на старті!

Див. більше на: https://youtu.be/kS2yOxZM44k