Skip to content

Юридичні консультації

Юридична клініка ДовіраВ юридичній клініці «ДОВІРА» правову допомогу надають викладачі та студенти юридичного факультету. Оскільки, в більшості юридичну допомогу здійснюють студенти юридичного факультету, клієнт повинен усвідомлювати, що його консультує непрофесійний юрист.

Послуги, що надаються студентами – консультантами юридичної клініки, є безоплатними. Винятком можуть бути витрати на оформлення представництва в суді та витрати на ксерокопіювання, друк документів справи. Усі перелічені витрати попередньо обговорюються з клієнтом.

Студент-консультант юридичної клініки «Довіра» ознайомлює клієнта з умовами надання правової допомоги.

Консультант має право відмовити клієнту в наданні юридичних послуг або за своєю ініціативою закрити справу у випадку:

  • непогодження клієнта з умовами надання консультацій чи відмовою підстави угоду про надання правової допомоги;
  • подання завідомо неправдивих даних у справі ;
  • непристойної, нахабної чи образливої поведінки клієнта у приміщенні юридичної клініки чи за межами її межами під час виконання консультантом своїх обов’язків;
  • якщо немає зв’язку з клієнтом більше двох місяців.

Всі консультанти прагнуть надати юридичну консультацію і таким чином виконати соціальну місію в частині просвітництва та допомоги громадянам, водночас отримати необхідний професійний досвід. Під час надання консультацій та по їх завершенні колектив юридичного факультету сподівається на співпадіння очікувань громадян та отриманого результату від консультацій. У разі виникнення додаткових вимог та претензій до консультацій, ми з радістю допоможемо звернутися до професійних юристів – практиків.

Юридичні консультації